Znajdź swój punkt sprzedaży Centrum serwisowe
WELCOME PAD®
Niezwykłe powitanie

Z troski o prawidłowy rozwój maluszka

Welcome Pad® to innowacyjny i ergonomiczny materacyk, który powstał w wyniku współpracy Inglesiny z zespołem neonatologów i pediatrów szpitala Maggiore w Bolonii.

Komfort i bezpieczeństwo

Pierwsze miesiące życia dziecka są kluczowe dla jego rozwoju. Materacyk Welcome Pad® wspiera rozwój dziecka zgodnie z jego naturą.

Właściwa pozycja podczas drzemki

Materacyk Welcome Pad® posiada specjalne wyprofilowanie, które ułatwia dziecku przyjmowanie i utrzymanie zalecanej podczas snu pozycji na wznak.

Odpowienia postawa

Regulowany wałeczek delikatnie wspomaga naturalne zgięcie nóżek dziecka, a także zapewnia prawidłową postawę oraz ułożenie miednicy.

Zmniejsza ryzyko zespołu
płaskiej główki

Specjalny kształt krążka,umieszczonego w okolicach główki, minimalizuje ryzyko plagiocefalii, znanej jako zespół płaskiej główki.

Stymulacja sensoryczna

Specjalne pikowanie w kształcie łuku w dolnej częsci materaca, gwarantują dziecku odpowiedni rozwój poznawczy i sensoryczny – niezbędny do poznania siebie i budowy własnego ciała.

Stymulacja sensoryczna

Specjalne pikowanie w kształcie łuku na spodzie zapewnia dziecku doznania dotykowe niezbędne do poznania siebie i budowy ciała.

Komfort termiczny

Welcome Pad® kontroluje temperaturę maluszka dzięcki wysoce oddychającej, hipoalergicznej i antybakteryjnej wyściółce z włókna bambusowego oraz siateczce 3D połączonej z wyściółką piankową. Dno z siateczki 3D i 40 otworów wentylacyjnych materaca sprzyjają cyrkulacji powietrza i zapobiegają gromadzeniu się wilgoci.