Znajdź swój punkt sprzedaży Centrum serwisowe

SYSTEM QUATTRO

Non-stop sleeping

Wybierz System Quattro, który najlepiej pasuje do Twojego stylu życia

Pierwsze miesiące życia to dla maluszka wyjątkowy okres, w trakcie którego sen odgrywa niezwykle ważną rolę. Z myślą o wygodnie rodziców i komforcie dziecka, stworzyliśmy dwa zestawy modeli wózków głęboko-spacerowych: System Duo i System Quattro.

TROVA IL SISTEMA CHE FA PER TE

APTICA

The Glam Crossover

System Quattro z gondolą, spacerówką, stojakiem i fotelikiem samochodowym, umożliwia przejście z samochodu do domu oraz powrót ze spaceru bez zakłócania spokojnego snu dziecka.

ELECTA

A Star in the City

Kompaktowy, zwrotny i lekki. Dedykowany rodzicom, którzy cenią sobie łatwość poruszania się w mieście, ale przede wszystkim dbają o wygodę i bezpieczeństwo swojego maluszka.

APTICA XT

Adaptive Cruise

Wymagający teren nie jest już przeszkodą. Dzięki wyjątkowemu systemowi regulacji amortyzacji, wózek dynamicznie dostosowuje się do każdego podłoża , gwarantując lekkość i płynność prowadzenia, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach!

Niezwykłe powitanie

Wszystkie duże łóżeczka Inglesina są wyposażone w Welcome Pad®, specjalne ergonomiczne podparcie zaprojektowane we współpracy z zespołem pediatrów neonatologów, aby jak najlepiej pomieścić dziecko i towarzyszyć mu w pierwszych delikatnych miesiącach życia.

WELCOME PAD®

Wykorzystaj w pełni pierwsze chwile z dzieckiem, pomóż mu czuć się komfortowo, bezpiecznie i zachować prawidłową postawę dzięki innowacyjnej podkładce Welcome Pad®.