Znajdź swój punkt sprzedaży Centrum serwisowe

Immersive Experience

Poznaj świat Inglesina w 3D

Wirtualna podróż w wyborze idealnego produktu dla dziecka

Odkrywanie naszych wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i wózków spacerowych nigdy nie było łatwiejsze: doświadczenie 3D i rzeczywistości rozszerzonej pozwoli Ci odkryć kolory, funkcje i wymiary naszych produktów w najlepszym wydaniu, dając Ci szansę na zbadanie każdego szczegółu, jak nigdy dotąd.

WYBIERZ
KOLOR

Przejdź do strony produktu, który Cię interesuje, wybierz kolor w konfiguratorze i aktywuj widok 3D, klikając ikonę. Jeszcze łatwiej będzie odkryć rozwiązanie Inglesina, które najlepiej pasuje do Twojego stylu.

DISCOVER
WSZYSTKIE szczegóły

Aktywując 3D można obracać produkt pod każdym kątem, aby lepiej zrozumieć wszystkie szczegóły i specjalne cechy, które sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe. Doświadczenie z gamą Inglesina zaczyna się jeszcze przed dotknięciem produktu.

ocenia
wymiary

Dzięki widokowi 3D możesz zobaczyć produkt tak, jakby był na żywo. Klikając ikonę AR, możesz lepiej zrozumieć wymiary produktu, porównując go ze swoją przestrzenią. Proporcje staną się natychmiast bardziej zrozumiałe.

obserwuj to W SWOJEJ PRZESTRZENI

Dzięki rozszerzonej rzeczywistości produkty Inglesina są już w Twoim domu. Aktywując kamerę, możesz zobaczyć produkt bezpośrednio w swoim salonie, w ogrodzie lub w przestrzeni wokół siebie, aby dowiedzieć się, jak odpowiada on Twoim potrzebom.

WYBIERZ KATEGORIĘ I NAWIGUJ W RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ